Image
Güvenli Alışveriş

Güvenli Alışveriş

Kredi kartı bilgileriniz, sistemde tutulmadan şifrelenerek bankanıza iletilir ve %100 güvenlidir.

Image
Yüzük Ölçüsü

Yüzük Ölçüsü

Satın aldığınız yüzükler ücretsiz olarak ölçü yapılmaktadır.

Image
Ücretsiz Sigortalı Kargo

Ücretsiz Sigortalı Kargo

Yurtiçi Kargo tarafından ücretsiz olarak teslim edilecektir. Siparişiniz kargo firması tarafından size teslim edilene kadar Detay Pırlanta güvencesi altındadır.

Image
Özel Şık Paket

Özel Şık Paket

Siparişiniz özel ahşap veya deri kutusuyla, yüzük içi yazısı ve hediye notuyla, uluslararası garanti sertifikasıyla birlikte ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Image
Uluslararası Sertifika

Uluslararası Sertifika

Tüm ürünler uluslararası geçerliliğe sahip, GIA-DGA-HRD sertifikası ile gönderilmektedir.

Image
Kayıpsız Ürün Değişimi

Kayıpsız Ürün Değişimi

Almış olduğunuz ürünlerin ömür boyu değişim garantisi bulunmaktadır.

Image
Ömür Boyu Bakım Garantisi

Ömür Boyu Bakım Garantisi

Detay Pırlantadan satın aldığınız ürünler ömür boyu bakım ve onarım garantisi altındadır.

Image
Ücretsiz Hızlı İade

Ücretsiz Hızlı İade

Teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade ederek ödediğiniz tutarın tamamını geri alabilirsiniz.

Güncel Tasarımlar - En İyi Fiyat - Uluslararası Sertifika
Son Eklenen Pırlanta Yüzükler
Son Eklenen Pırlanta Kolyeler
Son Eklenen Pırlanta Küpeler
Son Eklenen Pırlanta Bileklikler
Son Eklenen Pırlanta Gerdanlıklar
Son Eklenen Sertifikalı Pırlantalar

                Pırlanta her bayanın, her dönemde gözdesi olan en güzel hediyelerden biridir. Pek çok kişi en özel günlerinde pırlanta ile sevdiğini mutlu etmek ister. Bayanların gözdesi olan pırlanta takılar her dönemde oldukça popüler bir hediye olarak bilinmektedir. Pırlanta takılar ile kendilerini özel hisseden tüm bayanlar için pırlanta kalitesi de oldukça büyük önem taşır.

        
        Pırlanta pek çok farklı kritere sahip bir taştır. Bu değerli taş en özel günlerinize mutluluk katarken herkesin dikkatlerinin sizin üzerinize çekilmesini de sağlayabilmektedir. Tabi ki pırlanta takıların pek çok farklı özellikleri vardır. Farklı kalitede ve büyüklükte olan pırlanta takılar kendi aralarında pek çok kategoriye ayrılabilir. Pırlanta taşlarda dikkat edilmesi gereken 4 ana özellik mevcuttur. Karat ağırlığı, Berraklık, Renk ve Kesim olarak ayrılan pırlantalar bu 4 ana özelik sayesinde farklı kalitede ve fiyatlarda karşınıza çıkabilmektedir. Detay Pırlanta olarak sizlere hitap edecek en güzel ve en kaliteli pırlanta takıları büyük bir titizlik ve özenle hazırlamaktayız. Bilinmelidir ki pırlanta milyarlarca yılda oluşan, üzerinde taşıdığı kişiye pozitif enerji vermesiyle bilinen çok nadide bir taştır. Detay Pırlanta olarak en özel günlerinize anlam kazandırmak için en güncel mücevher tasarımlarını üretiyor ve yeni trendleri takip ediyoruz. Pırlanta, tektaş yüzüklerde, kolyelerde, küpelerde ve bilekliklerde çeşitli tasarımlar ile karşınıza çıkabilmektedir.
    

        Detay Pırlanta kişiye özel ürünler tasarlar ve sizi kalite ile buluşturarak en güzel anlarınızda yanınızda olur. Antalya bölgesinin en gözde markası olan Detay Pırlanta her bütçeye uygun pırlanta takılar ile sizlere hizmet vermektedir. Pırlanta alırken dikkat edilmesi gereken pek çok şey ve uygun fiyatlandırma için Detay Pırlanta yanınızda. Türkiye’nin en gözde tatil mekanlarından olan Antalya, siz sevdikleri ile tatil yapan kişilerin en özel ve anlamlı hediyeleri ile unutulmaz bir tatile imza atmaları için Antalya şehrindeki mağazamıza da bekliyoruz. Antalya bölgesi dışında da web sitemiz 7 gün 24 saat en iyi fiyatları ile sizlere hizmet vermektedir. Sertifikalı pırlanta takılarımız için sizlerle iletişime geçmekten memnuniyet duyarız.
    Sevdiklerinizle en özel anlarınızda mutluluğunuzda oluşacak pay bizler için oldukça önemlidir. Pırlanta yüzüklerimiz, kolyelerimiz, küpelerimiz ve bileklerimiz ile sevdikleriniz mutluluktan havalara uçacak. Ürün yelpazesi oldukça geniş olduğundan pırlanta fiyatları konusunda da sizlere en iyi fiyatları verebilecek Detay Pırlanta Antalya bölgesinde sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için beklemektedir. Tüm özel günlerde özel fiyatlarımız ile yanınızdayız.
        
Ayrıca Detay Pırlanta,  rekabette fark yaratmak için eğitim şart düşüncesiyle, Dokuz Eylül Üniversitesi işbirliğiyle  DGA ( Detayart Gemmology Academy) i ’kurarak pırlanta uzmanlık eğitimleri vermektedir.
 
         DGA Pırlanta Laboratuvarı, Dokuz Eylül Üniversitesi Gemoloji bölümü tarafından pırlanta analizi yapma ve uluslararası geçerlilikte sertifikalandırma hizmeti veren sayılı kuruluşlardan biridir.

Web sitemizin bayi sitesi kurma işlemleri sitesikurma.com aracılığı ile yapılmıştır.